Reklama na pojazdach przynosi doskonała efektywność. Jest to działanie pod względem marketingowym w pełni uzasadnione.

Oferujemy:

  • Oklejanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.
  • Oklejanie częściowe – logo, dane teleadresowe
  • Oklejanie całościowe – oklejenie znacznej lub całej powierzchni pojazdu wydrukami na specjalnie przygotowanej folii.

Projekt oklejenia wykonujemy we własnym zakresie, ale możemy również przygotować do aplikacji projekt dostarczony przez Klienta.

Oprócz standardowego oklejania samochodów treściami reklamowymi, polecamy również usługę zmiany koloru całego pojazdu poprzez oklejenie go specjalistyczną folią w wybranym kolorze.

monster

Grafika ploterowa

Najtańszą formą oklejenia samochodu jest wykorzystanie jednobarwnych folii samoprzylepnych.

Zaletą takiego wykonania jest trwałość takiej realizacji. Oferujemy kilka rodzajów folii od ekonomicznej 3-4 letniej do 12-letniej. Skala barw dostęnych w palecie jest ograniczona ale nie mała.

Grafika drukowana - na płaskie powierzchnie

W realizacjach tego typu wykorzystywana jest tzw. folia monomeryczna. W zupełności odpowiednia do wyklejenia powierzchni płaskich na pojazdach.

Nadaje się do naniesienia reklam np. na kontenery, izotermy, płaskie elementy karoserii. Tą techniką można również oklejać samochody dostawcze, autobusy i inne pojazdy o znikomej ilości przetłoczeń. Zaaplikowane powierzchnie zabezpieczamy laminatem, który zabezpiecza mechanicznie folie i pigment przed promieniami UV. Znacznie przedłuża to żywotność realizacji.

Grafika drukowana - na przetłoczenia

Do oklejania powierzchni przetłaczanych używamy folii wylewanej. Idealnie nadaje się do pokrycia wszelkiego rodzaju przetłoczeń, tekstur itp.

Stosowana jest głównie przy aplikacjach na samochodach osobowych i dostawczych czy busach. W przypadku tej folii również stosowany jest lamiant przedłużający żywotność realizacji.